• AKTUALNOŚCI
Relacja z 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie
3 listopad 2016

Choć i w tym roku nie wszyscy taksówkarze łatwo dawali się namówić na podróż do targowej hali, a w rozładowywaniu ruchu pomagać musieli tradycyjnie policjanci, to jednak brak odbywającego się równolegle na ulicach Krakowa półmaratonu sprawił, że wizyta na Targach była znacznie łatwiejsza niż rok temu. Tłumy, które widzieliśmy w alejkach pomiędzy stoiskami potwierdzają również statystyki organizatorów - przez cały weekend Halę Expo odwiedziło ponad 68 tys. osób!

Jak zawsze, na stoisku naszym i Wydawnictwa Literackiego, gościło wielu znakomitych pisarzy, a my mieliśmy okazję nie tylko zaprezentować Wam nasze ksiązkowe nowości, ale też porozmawiać o dalszych planach wydawniczych, ulubionych utworach i literackich odkryciach. Nasza załoga pracowała wytrwale i bez ustanku, by każdy z odwiedzających nasze stoisko, po powrocie do domu mógł zanurzyć się w doskonałej lekturze.

Spośród naszych tytułów największą popularnością cieszyła się tradycyjnie seria wznowień Charlesa Bukowskiego, wraz z jej najnowszą odsłoną, zbiorem listów "O pisaniu". Wielu Czytelników chętnie sięgało po nowe wydanie klasyki polskiej literatury historycznej, "Srebrne orły" Teodora Parnickiego oraz przyciągającą urokiem "Baśni tysiąca i jednej nocy" "Ciemną stronę miłości" Rafika Schamiego. 

Waszym zainteresowaniem cieszyła się również nowa książka Huberta Klimko-Dobrzanieckiego, "Zostawić Islandię".

Autor gościł na naszym stoisku w sobotę o 17.00 i miał okazję podpisywać zarówno swoje najnowsze utwory, jak też wcześniejsze książki  - chętnych do zdobycia autografu nie brakowało.

 

Mamy nadzieję, że zdobyte na Targach książki uprzyjemnią Wam jesienne i zimowe wieczory
i spotkamy się ponownie już za rok!

  • POLECANE KSIĄŻKI
}
}
}
}
}
}
}
}
Copyright © by NSB 2007-2015
Wykonanie: YELLOWTEAM.PL

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.