• Polityka prywatności

Użytkownicy serwisu

Oficyna Literacka Noir sur Blanc jako właściciel serwisu www.noir.pl pragnie zapewnić użytkowników serwisu, iż przestrzega prawa do prywatności i ochrony danych. Osobom korzystającym z naszego serwisu zapewniamy ochronę danych zgromadzonych w trakcie współpracy i przypominamy, że od Państwa również zależy skuteczność tej ochrony. Należy zawsze pamiętać o zachowaniu w tajemnicy posiadanych haseł i loginów.

Gromadzenie danych

NOIR.PL gromadzi Państwa dane wyłącznie w zakresie niezbędnym do profesjonalnej obsługi. Dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z wymogami polskiego prawa.

Cele, dla których NOIR.PL gromadzi dane osobowe:

poprawa jakości świadczonych przez nas usług i dostosowanie ich do potrzeb użytkowników; organizowanie konkursów; przeprowadzanie badań marketingowych; kontaktowanie się z użytkownikami, partnerami handlowymi oraz innymi osobami fizycznymi i prawnymi. Gromadzenie informacji o użytkowniku NOIR.PL zbiera informacje o użytkownikach z następujących źródeł:

Formularz kontaktowy

Wszyscy użytkownicy serwisu www.noir.pl mają możliwość zadawania pytań lub skontaktowania się z pracownikami NOIR.PL. NOIR.PL przechowuje korespondencję z użytkownikami serwisu dla celów statystycznych oraz w celu jak najlepszej i najszybszej reakcji na pytania. Jednocześnie gwarantuje, że adresy nie będą wykorzystywane do komunikacji z użytkownikiem w celu innym niż określony powyżej. Ewentualna komunikacja w innych celach będzie się odbywać tylko za zgodą użytkownika.

Mogą Państwo bez żadnych konsekwencji odmówić zgody na wykorzystywanie przez nas danych osobowych dla celów marketingowych. Przysługuje Państwu również prawo wglądu do podanych przez siebie danych osobowych i ich zmiany. W każdym momencie można wystąpić o wykreślenie danych z baz NOIR.PL.

Numery IP

Podobnie jak większość serwisów www.noir.pl analizuje logi dostępowe z informacjami o numerze IP użytkowników. Informacje uzyskane w ten sposób wykorzystywane są w celach administracyjnych i do badań statystycznych.

Podmioty zewnętrzne

Serwis www.noir.pl nie zbiera danych osobowych od podmiotów trzecich, chyba że dane te są związane z realizacją umów i są przekazywane za zgodą zainteresowanych. NOIR.PL nie wysyła masowej niezamówionej korespondencji, w szczególności o charakterze reklamowym, oraz popiera wszelkie działania ograniczające zjawisko spamu w Internecie.

Newsletter

Adresy uzyskane dzięki wypełnieniu przez użytkownika zamówienia na newsletter wewnętrzny używane będą wyłącznie do wysyłania informacji o nowościach, usługach i promocjach. Członkowie list mailingowych mogą w każdym momencie zrezygnować z otrzymywania listów elektronicznych.

Uwagi

Witryna www.noir.pl może zawierć odsyłacze do innych witryn internetowych. Za politykę prywatności właścicieli tych witryn nie odpowiadamy. Pragnąc zapewnić Państwu najwyższy standard usług, informujemy o możliwości kierowania pytań i sugestii poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w dziale KONTAKT.

  • SOCIAL MEDIA
Odwiedź nasz kanał na portalu YouTube
Dolącz do dyskusji na naszym fanpage
Copyright © by NSB 2007-2015
Wykonanie: YELLOWTEAM.PL

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.